اطلاعیه یارانه اعتباری خرید کتاب در سی و چهارمین نمایشگاه کتاب تهران

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ | ۱۴:۵۰ کد : ۲۷۰ اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۶۲۵
اطلاعیه یارانه اعتباری خرید کتاب در سی و چهارمین نمایشگاه کتاب تهران

اطلاعیه یارانه اعتباری خرید کتاب در سی و چهارمین نمایشگاه کتاب تهران

 

احتراماً، به اطلاع می‌رساند یارانه اعتباری خرید کتاب در سی و چهارمین نمایشگاه کتاب تهران از سه روز قبل از آغاز نمایشگاه (هفدهم اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲) به اعضای هیئت‌ علمی، دانشجویان و طلاب تخصیص داده می‌شود.

سقف یارانه اعتباری خرید کتاب برای دانشجویان و طلاب  ۶۰۰ هزار تومان است که از این مقدار ۳۶۰ هزار تومان سهم مشارکت دانشجویان و طلاب بوده و ۲۴۰ هزار تومان سهم معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. همچنین سقف یارانه اعتباری خرید کتاب برای اعضای هیئت علمی ۷۰۰ هزار تومان است که از این مقدار معادل ۳۵۰ هزار تومان سهم عضو هیئت علمی و  ۳۵۰ هزار تومان نیز برعهده معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با مشارکت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خواهد بود.

یارانه اعتباری خرید کتاب(بُن کتاب) صرفا در بخش مجازی سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران قابل استفاده است و به‌صورت «اعتبار خرید» به کد ملی متقاضیان اختصاص پیدا می‌کند. برای دریافت این یارانه در هنگام درخواست نیازی به واریز وجه نیست و یارانه اختصاصی در زمان خرید کتاب محاسبه و کسر خواهد شد.

اعضای هیئت علمی، دانشجویان و طلاب می‌توانند سه روز قبل از آغاز سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران (از هفدهم اردیبهشت ماه ۱۴۰۲) به نشانی اینترنتی ketab.ir مراجعه کنند و پس از ثبت‌نام/ورود به سامانه نمایشگاه مجازی کتاب در قسمت پروفایل، درخواست خود را برای دریافت یارانه اعتباری ثبت کنند.

سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «آینده خواندنی‌ ست» ۲۰ تا ۳۰ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ در مصلی امام خمینی‌(ره) و همزمان به‌ صورت مجازی در ketab.ir برگزار خواهد شد.

 

مدیریت کتابخانه و مرکز اطلاع رسانی آیت الله ایمانی ـ آبسالان


( ۵ )

نظر شما :