با صدور حکمی از سوی دکتر غریب فاضل‌نیا صورت گرفت

انتصاب دکتر فرهاد براتی به سمت سرپرست معاونت مالی و اداری دانشگاه سلمان فارسی کازرون

۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ | ۱۵:۵۰ کد : ۲۶۵ خبر اول
تعداد بازدید:۸۱۰
دکتر غریب فاضل‌نیا، رئیس دانشگاه سلمان فارسی کازرون، طی حکمی دکتر فرهاد براتی، عضو هیئت علمی بخش زبان و ادب فارسی این دانشگاه را به سمت سرپرست معاونت مالی و اداری دانشگاه سلمان فارسی کازرون منصوب کرد.
انتصاب دکتر فرهاد براتی به سمت سرپرست معاونت مالی و اداری دانشگاه سلمان فارسی کازرون

بنا به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه سلمان فارسی کازرون، در بخشی از حکم دکتر فاضل‌نیا، خطاب به دکتر براتی آمده است: «نظر به مراتب تعهد، تجربه و سوابق جناب‌عالی و به استناد ماده 8 «آیین‌نامه جامع مدیریت دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری» به موجب این ابلاغ، ضمن حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی و حفظ سمت، از تاریخ 10 اردیبهشت 1402 به عنوان سرپرست معاونت مالی و اداری دانشگاه سلمان فارسی کازرون منصوب می‌شوید.»

گفتنی است دکتر فرهاد براتی، متولد سال 1356 است. ایشان دوره کارشناسی خود را در دانشگاه اصفهان، دوره کارشناسی ارشد را در دانشگاه تهران و دوره دکتری را در دانشگاه شهید چمران اهواز در رشته ادبیات عرب به اتمام رساند. دکتر براتی از سال 1387 همکاری خود را با دانشگاه سلمان فارسی کازرون آغاز نمود. ایشان به عنوان عضو هیئت علمی در گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه سلمان فارسی کازرون در حال حاضر با مرتبه استادیاری در این دانشگاه به فعالیت مشغول می‌باشد. دکتر براتی تاکنون مقاله‌های متعدد علمی را در نشریات معتبر علمی و کنفرانس‌های ملی و بین‌المللی منتشر نموده‌ است. ایشان سابقه ریاست دانشگاه سلمان فارسی کازرون، مسئولیت تأسیس و رئیس مرکز آموزش عالی نورآباد ممسنی، عضویت در هیئت امناء دانشگاه‌های شیراز و صنعتی شیراز و مدیر گروه بخش زبان و ادبیات فارسی دانشگاه سلمان فارسی کازرون را در کارنامه اجرایی خود دارد و در حال حاضر به عنوان عضو کمیسیون دائمی دانشگاه‌های سلمان فارسی کازرون، جهرم و فسا نیز مشغول به فعالیت است.

متن حکم دکتر فاضل‌نیا، خطاب به دکتر براتی بدین شرح است:

«نظر به مراتب تعهد، تجربه و سوابق جناب‌عالی و به استناد ماده 8 «آیین‌نامه جامع مدیریت دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری» به موجب این ابلاغ، ضمن حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی و حفظ سمت، از تاریخ 10 اردیبهشت 1402 به عنوان سرپرست معاونت مالی و اداری دانشگاه سلمان فارسی کازرون منصوب می‌شوید.

انتظار دارد با اتکاء به فضل الهی و سرلوحه قراردادن قوانین موضوعه و اصول مصرح در میثاق‌نامه کاری و بیانیه مأموریت دانشگاه، مجدانه تمام تلاش و همت خود را در جهت هماهنگی، ساماندهی و ارتقای عملکردی حوزه معاونت مالی و اداری دانشگاه، همراه با تسریع در انجام امور و دقت نظرهای کارشناسی و با بهره‌گیری از تمام اختیارات تفویض شده، امکانات، منابع و ظرفیت‌های در اختیار، در قالب برنامه‌ریزی‌های اصولی و عملیاتی و هدفمند نسبت به انجام وظایفی که بر عهده گرفته‌اید (به شرح پیوست) به کار بندید.

توفیق روزافزون شما را از ایزد منان مسئلت می‌نمایم.»

گفتنی است دکتر غریب فاضل‌نیا همچنین طی حکمی جداگانه با قبول استعفای دکتر احسان منبری، از زحمات و تلاش‌های بی‌شائبه ایشان در مدت تصدی این مسئولیت، تقدیر نمود.

 


( ۱۳ )

نظر شما :