اطلاعیه خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه سلمان فارسی کازرون

۲۷ خرداد ۱۴۰۲ | ۱۸:۰۴ کد : ۲۹۵ اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۱۷۲۴
اطلاعیه خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه سلمان فارسی کازرون

باسمه تعالی

 

به اطلاع دانشجویان دانشگاه سلمان فارسی کازرون می‌رساند جهت سکونت در خوابگاه در سال تحصیلی 1402-1403 به موارد زیر توجه نمایند:

1.  با توجه به محدودیت ظرفیت خوابگاه ملکی ویژه دختران، حداکثر مدت استفاده از خوابگاه ملکی در صورت داشتن شرایط برای دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری 4 ترم می‌باشد. ضمناً این چهار ترم شامل ترم‌های سنواتی نمی‌شود.

2.  دانشجویان تحت پوشش نهادهای حمایتی از محدودیت 4 ترم بند یک معاف می‌باشند، ولی این دانشجویان فقط در ترم‌های مجاز تحصیلی می‌توانند از خوابگاه ملکی استفاده نمایند.

3.  به دانشجویان ورودی سال 98 و قبل، خوابگاه ملکی تعلق نمی‌گیرد و در صورت وجود ظرفیت، با اولویت قرار دادن دانشجویان ورودی‌های بعد، خوابگاه تعلق می‌گیرد.

4. با توجه به احتمال تغییر در خوابگاه‌ها و انجام تعمیرات ضروری، همۀ دانشجویان ساکن در خوابگاه‌های ملکی و خودگردان حتما وسایل خود را از خوابگاه خارج نمایند.

5. دانشجویان ساکن در خوابگاه ملکی در صورت عدم پرداخت هزینه خوابگاه از طریق سامانه یکپارچه صندوق رفاه دانشجویان تا روز چهارشنبه مورخ 31 خردادماه 1402، هم از خوابگاه ملکی در سال آینده محروم می‌شوند و هم هزینه خوابگاه آنها به صورت خودگردان محاسبه می‌شود.

6.  دانشجویان ساکن در خوابگاه‌های خودگردان که تا روز چهارشنبه مورخ 31 خرداد 1402 نسبت به تسویه حساب کامل اقدام ننمایند، دسترسی آنها به اتوماسیون‌های دانشجویی و آموزشی قطع می‌گردد.

 

معاونت دانشجویی دانشگاه سلمان فارسی کازرون


( ۴۳ )

نظر شما :