با صدور حکمی از سوی دکتر علیرضا فارسی‌نژاد صورت پذیرفت

انتصاب دکتر علیرضا راستی به سمت سرپرست مدیریت امور پژوهشی و فناوری دانشگاه سلمان فارسی کازرون

۰۸ آذر ۱۴۰۲ | ۱۶:۳۷ کد : ۳۷۴ خبر اول
تعداد بازدید:۴۷۴
دکتر علیرضا فارسی‌نژاد، رئیس دانشگاه سلمان فارسی کازرون، طی حکمی، دکتر علیرضا راستی، دانشیار بخش زبان انگلیسی این دانشگاه را به سمت سرپرست مدیریت امور پژوهشی و فناوری دانشگاه سلمان فارسی کازرون منصوب نمود.
انتصاب دکتر علیرضا راستی به سمت سرپرست مدیریت امور پژوهشی و فناوری دانشگاه سلمان فارسی کازرون

بنا به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه سلمان فارسی کازرون، در بخشی از حکم دکتر فارسی‌نژاد، خطاب به دکتر راستی آمده است: «نظر به مراتب تعهد و سوابق جناب‌عالی، به استناد بند 2- 7- (1) از فصل دوم «مجموعه اهداف، وظایف و پست‌های سازمانی دانشگاه سلمان فارسی کازرون» و به پیشنهاد معاون محترم آموزشی و پژوهشی دانشگاه، به موجب این ابلاغ، ضمن حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی، به عنوان سرپرست مدیریت امور پژوهشی و فناوری دانشگاه منصوب می‌شوید».

گفتنی است دکتر علیرضا راستی، دانشیار بخش زبان انگلیسی دانشگاه سلمان فارسی کازرون است که صاحب تألیفات متعدد ISI، SCOPUS و ISC می‌باشد.

متن حکم دکتر فارسی‌نژاد، خطاب به دکتر راستی بدین شرح است:

«بسمه تعالی

جناب آقای دکتر علیرضا راستی

عضو محترم هیات علمی بخش زبان انگلیسی

با سلام و احترام،

نظر به مراتب تعهد و سوابق جناب‌عالی، به استناد بند 2- 7- (1) از فصل دوم « مجموعه اهداف، وظایف و پستهای سازمانی دانشگاه سلمان فارسی کازرون » و به پیشنهاد معاون محترم آموزشی و پژوهشی دانشگاه به موجب این ابلاغ، ضمن حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی به عنوان سرپرست مدیریت امور پژوهشی و فناوری  دانشگاه منصوب می‌شوید.

انتظار دارد با اتکاء به فضل الهی و سرلوحه قراردادن قوانین موضوعه و اصول مصرح در میثاق‌نامه کاری و بیانیه مأموریت دانشگاه، مجدانه تمام تلاش و همت خود را در جهت هماهنگی، ساماندهی و ارتقای عملکردی حوزه مدیریت امور پژوهش و فناوری دانشگاه، همراه با تسریع در انجام امور و دقت نظرهای کارشناسی و با بهره‌گیری از تمام امکانات و منابع و ظرفیت‌های در اختیار، در قالب برنامه‌ریزی‌های اصولی و عملیاتی و هدفمند نسبت به انجام وظایفی که بر عهده گرفته‌اید (به شرح پیوست) به کار بندید.

همواره توفیق روزافزون شما را از ایزد منان مسئلت می‌نمایم.»

گفتنی است دکتر علیرضا فارسی‌نژاد همچنین طی نامه‌ای جداگانه ضمن پذیرش استعفای دکتر محمدرضا پورکریمی، از زحمات و تلاش‌های بی‌شائبه ایشان در دوران تصدی این سمت، تشکر و قدردانی به عمل آمد.


( ۴ )

نظر شما :