با صدور حکمی از سوی دکتر علیرضا فارسی‌نژاد صورت پذیرفت

انتصاب سعید زارع‌خفری به سمت سرپرست مدیریت امور دانشجویی دانشگاه سلمان فارسی کازرون

۲۹ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۴:۱۵ کد : ۴۴۲ خبر اول
تعداد بازدید:۳۳۵
دکتر علیرضا فارسی‌نژاد، رئیس دانشگاه سلمان فارسی کازرون، طی حکمی، سعید زارع‌خفری را به سمت سرپرست مدیریت امور دانشجویی دانشگاه سلمان فارسی کازرون منصوب و از تلاش‌های وی در دوران تصدی ریاست اداره کارگزینی، رفاه و امور بازنشستگی این دانشگاه تقدیر به عمل آورد.
انتصاب سعید زارع‌خفری به سمت سرپرست مدیریت امور دانشجویی دانشگاه سلمان فارسی کازرون

بنا به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه سلمان فارسی کازرون، در بخشی از حکم دکتر فارسی‌نژاد، خطاب به زارع‌خفری آمده است: «نظر به مراتب تعهد، سوابق جناب‌عالی و به استناد بند 1ـ 9 ـ (1) از فصل دوم « مجموعه اهداف، وظایف و پستهای سازمانی دانشگاه سلمان فارسی کازرون»، بنا به پیشنهاد معاون محترم دانشجویی و به موجب این ابلاغ، به عنوان سرپرست مدیریت امور دانشجویی دانشگاه سلمان فارسی کازرون منصوب می‌شوید».

از جمله سوابق کاری سعید زارع‌خفری می‌توان به مدیر امور دانشجویی، رئیس اداره کارگزینی، رفاه و امور بازنشستگی، کارشناس امور اداری، کارشناس امور دانشجویی، کارشناس امور فرهنگی و کارشناس حراست اشاره کرد.

متن حکم دکتر فارسی‌نژاد، خطاب به زارع‌خفری بدین شرح است:

جناب آقای سعید زارع‌خفری

رئیس اداره کارگزینی، رفاه و امور بازنشستگی

با سلام و احترام؛

نظر به مراتب تعهد، سوابق جناب‌عالی و به استناد بند 1ـ 9 ـ (1) از فصل دوم «مجموعه اهداف، وظایف و پستهای سازمانی دانشگاه سلمان فارسی کازرون»، بنا به پیشنهاد معاون محترم دانشجویی و به موجب این ابلاغ، به عنوان سرپرست مدیریت امور دانشجویی دانشگاه سلمان فارسی کازرون منصوب می‌شوید.

انتظار دارد با اتکا به فضل الهی و سرلوحه قراردادن قوانین موضوعه و اصول مصرح در میثاق‌نامه کاری و بیانیه مأموریت دانشگاه، مجدانه تمام تلاش و همت خود را در جهت هماهنگی، ساماندهی و ارتقای عملکردی حوزه مدیریت امور دانشجویی دانشگاه، همراه با تسریع در انجام امور و دقت نظرهای کارشناسی و با بهره‌گیری از تمام امکانات و منابع و ظرفیت‌های در اختیار، در قالب برنامه‌ریزی‌های اصولی و عملیاتی و هدفمند نسبت به انجام وظایفی که بر عهده گرفته‌اید (به شرح پیوست) به کار بندید.

همواره توفیقات روزافزون شما را از ایزد منان مسألت می‌نمایم».

گفتنی است دکتر علیرضا فارسی‌نژاد همچنین طی نامه‌ای جداگانه، از زحمات و تلاش‌های بی‌شائبه ابراهیم آروند در دوران تصدی مدیریت امور دانشجویی دانشگاه سلمان فارسی کازرون، تشکر و قدردانی به عمل آورد.


( ۱۰ )

نظر شما :