تقدیر فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کازرون از ریاست دانشگاه سلمان فارسی کازرون

۲۰ آبان ۱۴۰۰ | ۱۵:۲۲ کد : ۷۴ خبر اول
تعداد بازدید:۱۴۹۵
سرهنگ غلامرضا توکل، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کازرون با حضور در دانشگاه سلمان فارسی کازرون و در نشستی مشترک با اعضاء هیئت رئیسه این دانشگاه، ضمن تقدیر از تلاش‌های مجموعه مدیریتی این دانشگاه به ویژه در حوزه‌های فرهنگی، با اهدا لوح و هدیه‌ای به دکتر غریب فاضل‌نیا، رئیس دانشگاه سلمان فارسی کازرون، از فعالیت‌های ایشان و مجموعه مدیریتی دانشگاه قدردانی نمود.
تقدیر فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کازرون از ریاست دانشگاه سلمان فارسی کازرون

بنا به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه سلمان فارسی کازرون، سرهنگ غلامرضا توکل، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کازرون، در این مراسم که روز چهارشنبه، 18 آبان و در سالن کنفرانس دانشگاه سلمان فارسی کازرون برگزار گردید، خاطر نشان نمود: از زحمت‌های تمامی مجموعه به ریاست دکتر فاضل‌نیا به ویژه در حمایت از برگزاری اولین همایش فرماندهان دوران جبهه و جنگ دفاع مقدس، قدردانی می‌کنم. دانشگاه سلمان فارسی کازرون، به نام صحابه گرانقدر پیامبر عظیم الشأن اسلام (ص) نامگذاری شده است. این دانشگاه فرصتی ارزشمند را برای تقویت فعالیت‌های فرهنگی در کازرون فراهم آورده که خوشبختانه شاهد حضور موثر و مشهود آن در رویدادهای فرهنگی هستیم.

سرهنگ توکل همچنین به ظرفیت‌های متعدد علمی این دانشگاه اشاره کرد و تصریح نمود: دانشگاه سلمان فارسی کازرون، دانشگاه پرآوازه‌ای است که می‌تواند در سطح دانشگاه‌های شناخته شده‌ی کشور به ایفای نقش بپردازد.

دکتر غریب فاضل‌نیا، رئیس دانشگاه سلمان فارسی کازرون نیز ضمن تقدیر از همراهی‌های ناحیه مقاومت بسیج سپاه کازرون، با مروری بر برخی خاطرات از دوران حضور در جبهه، فعالیت در دانشگاه را در ادامه آن حضور و برمبنای همان اصول توصیف نمود و تصریح کرد: گام‌های برداشته شده، به پشتوانه همدلی و میثاق مشترک کاری بوده که در تمامی مجموعه دانشگاه ایجاد شده است. استفاده مشترک از ظرفیت‌ها و هم‌افزایی با مجموعه‌های مختلف فعال و موثر شهرستان به ویژه در سطوح ارشد مدیریتی را در ردیف بالاترین اولویت‌های برنامه‌ریزی‌های دانشگاه قرار داده‌ایم، چراکه معتقدیم تنها با اتکا به همدلی و همگامی‌های مشترک، ذیل تحقق اهداف و راهبردهای کلان کشور است که می‌توانیم دانشگاهی در تراز جمهوری اسلامی ایجاد کنیم که بتواند در تمامی حوزه‌ها ثمربخش باشد.

 

 

 


( ۳ )

نظر شما :